دانلود CryptBox 2017 Pro 7.0.0 Retail – نرم افزار قفل گذاری فایل ها,دانلود نرم افزار,دانلود مستند دوبله فارسی,دانلود برنامه با لینک مستقیم,دانلود نرم افزار اندروید,دانلود CryptBox 2017 Pro 7.0.0 Retail – نرم افزار قفل گذاری فایل ها,دانلود بازی کم حجم,دانلود بازی اندروید,دانلود آهنگ جدید,دانلود فیلم,کتاب,download,android,music,film

WINDOWS

دانلود CryptBox 2017 Pro 7.0.0 Retail – نرم افزار قفل گذاری فایل ها

دانلود CryptBox 2017 Pro 7.0.0 Retail – نرم افزار قفل گذاری فایل ها

دانلود CryptBox 2017 Pro 7.0.0 Retail – نرم افزار قفل گذاری فایل ها

CryptBox 2017 Pro 7.0.0 Retail ابزاری قوی و سودمند از شرکت نرم افزاری Abelssoft، جهت تامین امنیت فایل ها و اطلاعات شخصی است. به کمک این برنامه، قادر به رمز گذاری امن فایل ها و جلوگیری از سوء استفاده افراد غیرمجاز خواهید بود. کدگذاری فایل ها با الگوریتم AES-256 (استاندارد رمزنگاری پیشرفته) که در سراسر جهان استفاده شده و قابل اطمینان است، انجام می شود. در ادامه با ملی دانلود همراه باشید.

CryptBox با ایجاد یک درایو امنیتی و جداگانه، امکان قرار دادن فایل ها در این مکان را مهیا می کند. این درایو عملکردی همچون درایوهای عادی شما دارد با این تفاوت که محتویات رمزگذاری شده و نیز با یک کلیک به سرعت قفل می شود. در صورتی که به فایل ها حفاظت شده خود نیازی نداشته باشید، می توانید به گونه ای آن ها را حذف نمایید که به هیچ وجه قابل بازیابی نباشند.

ویژگی TravelSafe، برای ساخت و رایت اطلاعات در CD یا حافظه های USB است که برای انتقال امن اطلاعات بسیار کاربردی است. شما مختارید تا هرگونه رمزی را برای فایل های خود تعیین کنید، اما دقت داشته باشید رمز های ساده و حدس زدنی را انتخاب نکنید. همچنین می توانید رمز دستگاه های آیفون یا آیپاد خود را به عنوان گذرواژه قرار دهید. لایسنس این نرم افزار هم اکنون به قیمت 29 یورو در سایت سازنده به فروش می رسد که شما می توانید نسخه کرک شده و سالم آن را به رایگان و با سرعت بالا از ملی دانلود دریافت نمایید.

تاریخ انتشار :

جعبه دانلود

لینک های دانلود

رمز عبور فایلmelidl.com
رمز فایل قدیمیwww.melidownload.com

اطلاعات دانلود

  • سازنده: Abelssoft
  • حجم: 30 مگابایت