دانلود Hola Launcher 2.3.2 – لانچر سریع و کم حجم برای اندروید,دانلود نرم افزار,دانلود مستند دوبله فارسی,دانلود برنامه با لینک مستقیم,دانلود نرم افزار اندروید,دانلود Hola Launcher 2.3.2 – لانچر سریع و کم حجم برای اندروید,دانلود بازی کم حجم,دانلود بازی اندروید,دانلود آهنگ جدید,دانلود فیلم,کتاب,download,android,music,film

ANDROID

دانلود Hola Launcher 2.3.2 – لانچر سریع و کم حجم برای اندروید

دانلود Hola Launcher 2.3.2 – لانچر سریع و کم حجم برای اندروید

دانلود Hola Launcher 2.3.2 – لانچر سریع و کم حجم برای اندروید

:: این برنامه طبق دستور دادستانی محترم جمهوری اسلامی ایران مجرمانه می باشد و لینک دانلود حذف شده است ::

Hola Launcher 2.3.2 سریعترین و کوچکترین لانچر در دنیای تلفن های همراه، برای سیستم عامل های اندروید و آی او اس است. بنابر ادعای سازنده، این برنامه با پشتیبانی از پلتفرم هایی با اندروید بالاتر از 2.3 و حجم چند مگابایتی فوق العاده سریعتر از لانچرهای Apex، Go و Nova است. این لانچر تحول و دگرگونی ظاهری بی نظیری را در گوشی شما ایجاد کرده و دارای امکانات جانبی کاربری است. لانچر هولا چیزی نزدیک به 40 درصد کمتر از سایر برنامه ها منابع سیستمی شما درگیر خود می کند! یعنی اگر دستگاهی با رم و پردازنده پایین داشته باشید، لگ و هنگ های زیادی را مشاهده نخواهید کرد.

برخی از امکانات مهم و کاربردی این لانچر بدین شرح است : امکان مخفی سازی برنامه های دلخواه، وجود تم ها و تصاویر با کیفیت و سایر ابزارهای شخصی سازی برای هرچه زیباتر کردن گوشی،  پوشه بندی فایل ها، ویجت نمایش آب و هوای شهرهای جهان و قفل صفحه اختصاصی که قطعا با این حجم، متعجب خواهید شد! اگر شما هم از ظاهر سیستم عامل خود خسته شده اید پیشنهاد می کنیم این لانچر را امتحان کنید.

تاریخ انتشار :

جعبه دانلود

لینک های دانلود

رمز عبور فایلmelidl.com
رمز فایل قدیمیwww.melidownload.com

اطلاعات دانلود

  • نسخه مورد نیاز اندروید: 2.3.3 +
  • حجم: 4 مگابایت