ANDROID

دانلود World Chef 1.26.3 – بازی آنلاین سر آشپز جهانی برای اندروید

دانلود World Chef 1.26.3 – بازی آنلاین سر آشپز جهانی برای اندروید

دانلود World Chef 1.26.3 – بازی آنلاین سر آشپز جهانی برای اندروید

World Chef 1.26.3 یک بازی مدیریت آشپزی و رستوران برای علاقه مندان به بازی های موبایلی و سیستم عامل اندروید است. شما در یک مسیر پر هیجان قرار گرفته اید و باید از صفر به یک نقطه باشکوه برسید. گوشه ای از شهر آماده افتتاح رستوران نقلی شما با چند پرسنل محدود است. مشتریان شما برای اولین بار قدم به کسب و کار شما گذاشته اند، پس باید با سنگ تمام گذاشتن آن ها را دائما به اینجا بکشانید! پیشنهاد می کنیم در ادامه مطلب با ملی دانلود همراه باشید.

اول کار است و هنوز نیروی زیادی ندارید پس بیشتر از این ها باید تلاش کنید! با خرید مواد درجه اول و پخت غذاهای لذیذ، رستوران خود را به یک برند در شهر تبدیل کنید! عجله ای در کار نداشته باشید چرا که اینجا فست فود نیست! اینجا محلی برای طبخ انواع غذاهای سنتی و جدید برای هر قشری از مردم است. چند آشپز در اختیار دارید که گوش به فرمان شما هستند، پس تا می توانید منوی متنوعی در اختیار آن ها قرار دهید تا شروع به کار کنند. بهترین مواد اولیه را در سریعترین زمان ممکن به دست آن ها برسانید تا مشتریان زیاد معطل نشوند.

از طرفی هم به تزئین و توسعه رستوران بپردازید تا کلاس کاریتان بالاتر برود. از هر کجای جهان ممکن است به رستوران شما مراجعه کنند، پس آماده پخت هرگونه سفارش در کمترین زمان ممکن باشید.

تصاویری از محیط بازی

worldchef worldchef

تاریخ انتشار :

جعبه دانلود

لینک های دانلود

رمز عبور فایلmelidl.com
رمز فایل قدیمیwww.melidownload.com

اطلاعات دانلود

  • نسخه مورد نیاز اندروید: 4.0 +
  • حجم: 61 مگابایت

راهنمای فایل

در تمام طول بازی به اینترنت متصل باشید.