WINDOWS

دانلود BuildBox 2.2.2 Build 1224 – نرم افزار ساخت بازی های PC بدون کدنویسی

دانلود BuildBox 2.2.2 Build 1224 – نرم افزار ساخت بازی های PC بدون کدنویسی

دانلود BuildBox 2.2.2 Build 1224 – نرم افزار ساخت بازی های PC بدون کدنویسی

.:: بدون یک خط برنامه نویسی بازی های جذاب خلق کنید !

BuildBox 2.2.2 Build 1224 ابزاری عالی و کارآمد برای کسانی است که دوست دارند تا بدون درج حتی یک خط کد، بازی های رایانه ای بسازند. این نرم افزار برای افراد مبتدی و تازه کار برای کسب تجربه عالی است. همانطور که میدانید، بازی های محبوب و پرطرفدار دنیا نتیجه ماه ها کار تیمی شامل برنامه نویسی، گرافیک کار، مدیریت پروژه و … است. ساخت بازی های مبتدی در یک محیط ساده و با درگ کردن ( کشیدن و رها کردن) انجام می شود.

علاوه بر ویندوز، ساخت بازی برای دستگاه های موبایل هم تا حد قابل قبولی با این برنامه امکان پذیر است! تا جایی که می توانید بازی های مخصوص ios (تمامی گوشی های آیفون و آیپادها) بسازید و در مارکت اپل منتشر کنید!

به کمک این نرم افزار رنگ کدنویسی را هم نخواهید دید و نیازی به هیچگونه مهارت جانبی نخواهید داشت. به سادگی تصاویر، اشیا و هرچیزی که برای محیط بازی لازم است را وارد پروژه کنید. همچنین می توانید در کنار استفاده از الگوها و اشیا آماده از جمله، شخصیت ها، دکوراسیو و افکت های بصری، پیش نمایشی از بازی خود را مشاهده کنید. در BuildBox امکانات نامحدود است. شما هم اکنون می توانید بازی های 2 بعدی جذاب را با تنظیم شخصیت ها، تنظیمات گیم پلی و کنترل های جدید بسازید. این نرم افزار برای سیستم عامل های ویندوز و مکینتاش توسعه داده شده و با انتشار عمومی در سال گذشته میلادی، نگاه های زیادی را به خود جلب کرد.

تاریخ انتشار :

جعبه دانلود

لینک های دانلود

رمز عبور فایلmelidl.com
رمز فایل قدیمیwww.melidownload.com

اطلاعات دانلود

  • حجم: 46 مگابایت

راهنمای فایل

با استفاده از فایل موجود در پوشه Crack نرم افزار را فعال کنید.