WINDOWS

دانلود TweakBit FixMyPC 1.7.2.3 – نرم افزار تعمیر و افزایش سرعت سیستم

دانلود TweakBit FixMyPC 1.7.2.3 – نرم افزار تعمیر و افزایش سرعت سیستم

دانلود TweakBit FixMyPC 1.7.2.3 – نرم افزار تعمیر و افزایش سرعت سیستم

TweakBit FixMyPC 1.7.2.3 در پست های قبلی با محصولات تیم نرم افزاری TweakBit در زمینه بهینه سازی و بروزرسانی درایورها آشنا شدیم. این بار با یکی دیگر از ابزارهای کاربردی این شرکت برای تعمیر و رفع خطاهای سیستم در خدمت شما هستیم. نصب برنامه های نامعتبر و فعالیت فایل های مخرب، امکان آسیب رساندن به فایل های سیستمی و در نتیجه کاهش سرعت رایانه را به دنبال دارد. شما زمانی متوجه عمق فاجعه خواهید شد که مجبور به از دست دادن اطلاعت حیاتی و مهم خود شوید. FixMyPC یک پیشنهاد عالی برای جلوگیری از خرابی های احتمالی و مشکلات جدی تر برای سیستم شما است. در ادامه با ملی دانلود همراه باشید.

اصلی ترین وظیفه این نرم افزار، رفع خطاها و تعمیر مهمترین بخش سیستم یعنی رجیستری است. در کنار این کار، یکپارچه سازی و تامین امنیت رجیستری و حفاظت از دسکتاب نیز از دیگر خصوصیات مهم این برنامه کاربردی است. پس از یک اسکن دقیق و اساسی، کلیدهای نامعتبر و معیوب مشخص و برای حل مشکل آن ها به صورت خودکار اقدام می شود. این برنامه در عین حجم کم خود، دارای امکانات بی نظیر و مهمتر از آن، یک رابط کاربری جذاب و دلنشین است.

مهمترین بخش نرم افزار، همان تب دوم یعنی Diagnostics است که کار اسکن و خطایابی به وسیله دکمه Fix all issiues در آن صورت می گیرد. همچنین در بخش اکشن سنتر، اطلاع رسانی های مختلف به شما داده می شود.

تاریخ انتشار :

جعبه دانلود

لینک های دانلود

رمز عبور فایلmelidl.com
رمز فایل قدیمیwww.melidownload.com

اطلاعات دانلود

  • سازنده: TweakBit
  • حجم: 10 مگابایت

راهنمای فایل

فایل موجود در پوشه Crack را در محل نصب نرم افزار کپی کنید.