دانلود Z Camera VIP 2.32 – نرم افزار قدرتمند عکاسی برای اندروید,دانلود نرم افزار,دانلود مستند دوبله فارسی,دانلود برنامه با لینک مستقیم,دانلود نرم افزار اندروید,دانلود Z Camera VIP 2.32 – نرم افزار قدرتمند عکاسی برای اندروید,دانلود بازی کم حجم,دانلود بازی اندروید,دانلود آهنگ جدید,دانلود فیلم,کتاب,download,android,music,film

ANDROID

دانلود Z Camera VIP 2.32 – نرم افزار قدرتمند عکاسی برای اندروید

دانلود Z Camera VIP 2.32 – نرم افزار قدرتمند عکاسی برای اندروید

دانلود Z Camera VIP 2.32 – نرم افزار قدرتمند عکاسی برای اندروید

Z Camera VIP 2.32 شما با یکی از فوق العاده ترین برنامه های عکاسی در دوسال اخیر برای سیستم عامل اندروید روبرو هستید. عکس بگیرید، ویرایش کنید و خاطره بسازید ! این همان برنامه ای است که هر کسی از جمله شما به امکانات بی نظیر آن نیاز خواهید داشت. این نرم افزار با بهبود کیفیت تصاویر، عکاسی را لذت بخش تر از قبل خواهد کرد. فیلمبرداری، تصویربرداری و ثبت سلفی به کمک این برنامه با بهترین افکت ها و فیلترها برای شما امکان پذیر خواهد بود. برای جزئیات بیشتر در ادامه با ملی دانلود همراه باشید.

زمانی که با کیفیت عکس ها، امکانات کاربردی و حجم کمتر از 10 مگابایت برنامه مواجه می شوید، بیش از پیش تعجبتان برانگیخته خواهد شد. فناوری HDR به شما اجازه می دهد تا تنها یک ثانیه پس از ثبت دکمه، عکس های بی نظیری در گالری خود داشته باشید. رابط کاربری نرم افزار، بسیار ساده و قابل استفاده برای تمامی کاربران و عاشقان دنیای عکاسی است. یکی از امکانات خوبی که بد نیست به آن اشاره ای داشته باشیم، گالری خصوصی برنامه است که امکان قفل کردن آن به منظور جلوگیری از دسترسی و نمایش برای دیگران وجود دارد. هم اکنون می توانید به جمع میلیون ها کاربری که این اپلیکیشن را از گوگل پلی دانلود کرده اند بپیوندید! قطعا پشیمان نمی شوید!!

 تصاویری از محیط برنامه

Z-camera1

تاریخ انتشار :

جعبه دانلود

لینک های دانلود

رمز عبور فایلmelidl.com
رمز فایل قدیمیwww.melidownload.com

اطلاعات دانلود

  • حجم: 8 مگابایت
  • نسخه مورد نیاز اندروید: 4.0.3 +