دانلود PIP Camera Photo Effect 4.1.8 ایجاد افکت و قاب خلاقانه بر روی تصاویر اندروید,دانلود نرم افزار,دانلود مستند دوبله فارسی,دانلود برنامه با لینک مستقیم,دانلود نرم افزار اندروید,دانلود PIP Camera Photo Effect 4.1.8 ایجاد افکت و قاب خلاقانه بر روی تصاویر اندروید,دانلود بازی کم حجم,دانلود بازی اندروید,دانلود آهنگ جدید,دانلود فیلم,کتاب,download,android,music,film

دانلود PIP Camera Photo Effect 4.1.8 ایجاد افکت و قاب خلاقانه بر روی تصاویر اندروید

دانلود PIP Camera Photo Effect 4.1.8 ایجاد افکت و قاب خلاقانه بر روی تصاویر اندروید

دانلود PIP Camera Photo Effect 4.1.8 ایجاد افکت و قاب خلاقانه بر روی تصاویر اندروید

PIP Camera Photo Effect 4.1.8 اپلیکیشنی فوق العاده عالی و هیجان انگیز برای انداختن قاب های متنوع به دور تصاویر سلفی می باشد. تصاویر خود را با استفاده از فریم های خلاقانه و لایه ها و افکت های متنوع به تصاویری خنده دار و فان بدل کنید. PIP Camera عکس های شما را در با استفاده از فریم های خلاقانه در قاب سایر تصاویر قرار می دهد. با این برنامه به راحتی تصاویر خود را به تصاویری خیره کننده تبدیل کنید تا چشم همه را بگیرد.
تصاویر خود را از گالری یا بلافاصله بعد از عکس گرفتن وارد برنامه کنید. سپس با استفاده از تصاویر و افکت های بیشماری موجود در برنامه که در استایل ها و اشکال متنوعی موجود می باشد می توانید تصاویری فوق العاده خلق کنید. با استفاده از این برنامه به راحتی می توانید تصاویر خود را تار کرده و یا انواع فیلتر ها را بر روی عکس های خود اعمال نمایید. یکی از قابلیت های جالب این برنامه ایجاد عکس های تصویر در تصویر می باشد؛ برای مثال شما می توانید عکس خود را به عنوان کاور یک مجله معروف بگذارید. PIP Camera از بیش از 20 فیلتر برای تزیین عکس های شما استفاده می کند. مزیت مهم این افکت ها و قاب ها در این است که به صورت مداوم در حال آپدیت شدن می باشد و شما می توانید به راحتی آن ها را دانلود کنید. و درنهایت قابلیت فوق العاده ای که هرکسی به آن نیاز دارد قابلیت شیر مستقیم عکس ساخته شده در شبکه های مجازی نظیر اینستاگرام می باشد. این اپلیکیشن فوق العاده را دانلود و نصب کنید و دوستان خود را غافلگیر نمایید.

تاریخ انتشار :

جعبه دانلود

لینک های دانلود

رمز عبور فایلmelidl.com
رمز فایل قدیمیwww.melidownload.com

اطلاعات دانلود

  • حجم: 30 مگابایت
  • نسخه اندروید مورد نیاز: 2.3 به بالا