دانلود OverSpeed – بازی اتومبیل رانی سرعتی

دانلود OverSpeed – بازی اتومبیل رانی سرعتی

دانلود OverSpeed – بازی اتومبیل رانی سرعتی

OverSpeed یک سوپرایز ویژه برای دوستاران بازی های رالی و مسابقه ای محصول شرکت City Interactive می باشد. شما در این بازیپر هیجان باید رقیبان خودرا پشت سر گذاشته و پیروز شوید. مسابقاتی که در بازی OverSpeed برگزار می شوند، غیر قانونی هستند و پلیس به شدت با این نوع رقابت ها برخورد می کند. به همین دلیل نیز در اکثریت مسیرها به دنبالتان خواهند بود و با کمی غفلت در دامشان گرفتار خواهید شد. هیچ محدودیتی برای سرعت وجود ندارد، پس باید از تمانی کارایی ماشینتان بهره ببرید و پیچ و هم های موجود در خیابان ها را با سرعت نسبتا بالایی پشت سر بگذارید. فقط مراقب تصادفات و موانعی باشید که سر راهتان قرار دارند.مراحل چالش انگیزی با نام Challenges برای بازیکنان در نظر گرفته شده است و در صورت اتمام یکی از مرحله های این بخش به پاداش بسیار خوبی دست خواهید یافت.

تصاویری از محیط بازی:

تاریخ انتشار :

جعبه دانلود

لینک های دانلود

رمز عبور فایلmelidl.com
رمز فایل قدیمیwww.melidownload.com

اطلاعات دانلود

 • حجم: 276 مگابایت
  • سلام خسته نباشید
   من این بازی رو دان کردم پسورد رو هم زدم میخوام این بازی نصب شه رو لبتابم اما نمیشه یعنی بازی باز میشه ولی نصب نمیشه میشه راهنماییم کنید .. ممنون

  • من پسورد رو به اینLASR.exe* لینک دادم ولی نصب نمیشه حتی تو کنترل پنلمم نبود …
   بازی رو میاره ولی نصب نمیشه من برای هر بار بازی کردن باید هر بار فایل زیپ رو باز کنم و ازاول رمزو بزنم !!!!

   • سلام
    بازی نیازی به نصب نداره ! همین که بازی رو دانلود کردین کلیک راست کنین و گزینه Extract file رو انتخاب و رمز رو بزنین تا کلا از حالت فشرده خارج بشه و نیازی هم نیست هر بار رمز رو بزنید ! رمز فایلم [www.melidownload.com] هستش! ضمنن آنتی ویروستون رو هم خاموش کنید ::.