WINDOWS

دانلود BoxCryptor Unlimited 1.7.409.131 – نرم افزار قفل کردن فایل و فولدر

دانلود BoxCryptor Unlimited 1.7.409.131 – نرم افزار قفل کردن فایل و فولدر

دانلود BoxCryptor Unlimited 1.7.409.131 – نرم افزار قفل کردن فایل و فولدر

برنامه BoxCryptor Unlimited 1.7.409.131 برنامه ای برای قفل کردن فایل ها و فولدر های ویندوز می باشد که ما نمی خواهیم هر کسی به آنها دست رسی داشته باشد . با این نرم افزار میتوایند بر روی فایل ها پسورد بذارید و ان را در یک فضای ابری ذخیره سازی کنید. BoxCryptor Unlimited نرم افزاری برای رمزگذاری روی فایل‌ها با استفاده از استاندارد AES-256 است. دسترسی به فایل‌های رمز نگاری شده روی تمامی‌ابزار و سیستم عامل‌های ویندوز ، اندروید و iOS و حتی Mac OS X و لینوکس نیز ممکن خواهد بود. بدین ترتیب می‌توانید روی فایل‌های خود به سادگی رمز قرار دهید تا هر کسی نتواند به آنها دسترسی داشته باشد. تمامی‌فایل‌ها به صورت منفرد و با سرعت بالا رمزگذاری می‌شوند و در یک پوشه که شما انتخاب کرده اید مانند پوشه DropBox ذخیره خواهند شد.

برخی از امکانات نرم افزار BoxCryptor Unlimited :
– بهینه سازی شده برای فضاهای ذخیره سازی ابری : آیا می‌خواهید از فضاهای ذخیره سازی ابری استفاده کنید و به تمامی‌اطلاعات خود از هر جایی دسترسی داشته باشید؟ آیا برای این کار نگران امنیت اطلاعات خود هستید؟ BoxCryptor نرم افزاریست که می‌تواند این امنیت را برای شما فراهم کند.
– دسترسی به اطلاعات از روی شبکه : با استفاده از BoxCryptor می‌توانید از هر وسیله ای مثل کامپیوتر، گوشی‌های هوشمند یا تبلت‌ها ، به تمامی‌فایل‌های رمزگذاری شده خود دسترسی داشته باشید. آیا می‌خواهید فایل‌های جدید را روی Dropbox خود آپلود کنید؟ با استفاده از BoxCryptor در iOS و اندروید می‌توانید در هر زمانی فایل‌های خود را بدون نگرانی از امنیت ، روی Dropbox قرار دهید.
– آیا قصد دارید قرادادها، جزئیات بانکی و مقاله‌های خود را روی Dropbox ذخیره کنید؟ BoxCryptor با استفاده از استاندارد AES-256 می‌تواند از فایل‌های شما به وسیله رمزگذاری محافظت کند. AES-256 یک روش رمزگذاری مورد تائید کشور آمریکا برای امنیت حرفه ای اطلاعات است. BoxCryptor به عنوان یک لایه امنیتی اضافه ، از رمزگذاری “نام فایل” نیز بهره می‌برد.

تاریخ انتشار :

جعبه دانلود

لینک های دانلود

رمز عبور فایلmelidl.com
رمز فایل قدیمیwww.melidownload.com

اطلاعات دانلود

  • حجم: 9 مگابایت