دانلود Real Hide IP 4.5.5.6 – نرم افزار مخفی سازی آی پی,دانلود نرم افزار,دانلود مستند دوبله فارسی,دانلود برنامه با لینک مستقیم,دانلود نرم افزار اندروید,دانلود Real Hide IP 4.5.5.6 – نرم افزار مخفی سازی آی پی,دانلود بازی کم حجم,دانلود بازی اندروید,دانلود آهنگ جدید,دانلود فیلم,کتاب,download,android,music,film

WINDOWS

دانلود Real Hide IP 4.5.5.6 – نرم افزار مخفی سازی آی پی

دانلود Real Hide IP 4.5.5.6 – نرم افزار مخفی سازی آی پی

دانلود Real Hide IP 4.5.5.6 – نرم افزار مخفی سازی آی پی

Real Hide IP 4.5.5.6 ابزاری برای مخفی کردن آی پی می باشد که از مزیت آن می توان به گشت و گذار ناشناس در اینترنت، جلوگیری از نظارت بر فعالیت های شما توسط هکرها، جلوگیری از سرقت هویت شما و سایر اطلاعات شخصی، ارسال ایمیل ناشناس، دسترسی به سایت ها و انجمن های محدود شده برای شما و … اشاره کرد.
با این نرم افزار می توانید از حریم خصوصی خود در اینترنت محافظت کرده و اطلاعات شخصی خود را از دسترسی هکرها و سارقان ایمن سازید. این برنامه قادر است تا IP های جعلی که می تواند از کشورهای آمریکا، انگلستان، فرانسه و سایز کشورها باشد را به شما اختصاص دهد. همچنین این نرم افزار با مرورگرهای اینترنت اکسپلورر, فایرفاکس, اپرا Maxthon, MyIE و … کار می کند و با انواع روترها، فایروال ها، شبکه های خانگی، شبکه های بی سیم و هر نوع اینترنت دیگر سازگار است.

تاریخ انتشار :

جعبه دانلود

لینک های دانلود

رمز عبور فایلmelidl.com
رمز فایل قدیمیwww.melidownload.com

اطلاعات دانلود

  • حجم: 2 مگابایت

راهنمای فایل

با استفاده از فایل موجود در پوشه Patch نرم افزار را فعال کنید.