WINDOWS

دانلود UnlockRoot Pro 4.12 – نرم افزار روت کردن گوشی و تبلت اندروید

دانلود UnlockRoot Pro 4.12 – نرم افزار روت کردن گوشی و تبلت اندروید

دانلود UnlockRoot Pro 4.12 – نرم افزار روت کردن گوشی و تبلت اندروید

UnlockRoot Pro 4.12 یکی از معروف ترین و بهترین نرم افزارهای روت کردن بر روی پلت فرم آندروید است. این نرم افزار دارای عملکردی قدرتمند و سازگاری قوی و استفاده آسان می باشد. شما می توانید به ساده ترین روش و تنها با یک کلیک، گوشی یا تبلت آندروید خود را روت کنید. این نرم افزار بسیار پایدار است و لازم به نگرانی در مورد استفاده از آن نیست. UnlockRoot از بسیاری از مارک ها و مدل ها از جمله Samsung, HTC, LG, Sony, Motorola, HUAWEI, ZTE و … و نیز از نسخه های مختلف آندروید پشتیبانی می کند. دلیل اصلی برای روت کردن (root)، امکان استفاده آزاد و همچنین کنترل کامل گوشی و تبلت می باشد. همچنین می توانید طبق سلیقه و نیاز خود تغییرات دلخواه را در گوشی و تبلت خود اعمال کنید. به طور کلی عمل روت سبب بهبود عملکرد، امکان تغییر فایل های سیستم، کاربرد گزینه های بیشتر، نصب برنامه به کارت SD، به اشتراک گذاری بلوتوث و WiFi، داشتن آخرین نسخه سیستم عامل آندروید، نصب رام های سفارشی و … می شود.

 

 

راهنمای روت کردن گوشی/تبلت اندروید:
1- دستگاه شما باید در حالت USB Debugging باشد. آن را روشن کنید، به Settings > Applications > Development رفته و تیک ها را علامت بزنید.
2- دستگاه خود را به کامپیوتر متصل کنید و نرم افزار UnlockRoot.exe را اجرا کنید.
3- بر روی دکمه Unlock Root کلیک کنید.
4- از دستگاه روت شده خود لذت ببرید!

تاریخ انتشار :

جعبه دانلود

لینک های دانلود

رمز عبور فایلmelidl.com
رمز فایل قدیمیwww.melidownload.com

اطلاعات دانلود

راهنمای فایل

با هر بار باز شدن نرم افزار از شما کد رجیستر میخواد که بار اول که وارد میکنید در اون قسمت ذخیره میشه و شما فقط باید Go رو بزنید...