دانلود NextLimit Maxwell Render 3.2.1.5 – نرم افزار موتور رندر قدرتمند

دانلود NextLimit Maxwell Render 3.2.1.5 – نرم افزار موتور رندر قدرتمند

دانلود NextLimit Maxwell Render 3.2.1.5 – نرم افزار موتور رندر قدرتمند

NextLimit Maxwell Render 3.2.1.5 یک موتور رندر مستقل برای ساخت تصاویر فوق العاده، فیلم ها و انیمیشن های سه بعدی می باشد. این برنامه بر اساس معادلات ریاضی می باشد. همیشه در محافل طراحان سه بعدی بحث بر سر انتخاب بهترین موتور رندر است. اما اینکه کدام موتور بهترین است هنوز نمیتوان آن را با قطع یقین بیان کرد. آن هم به دلیل آن است که هر موتور رندر قابلیت های دارد که دیگری آن ویژگی را ندارد. از بین این موتورهای رندر NextLimit Maxwell Render علاوه بر اینکه گران قیمت می باشد بسیار حرفه ای ساخته شده است که خیلی از افراد حرفه ای آن را هم پای موتورهای رندر پرسابقه ای مانند VRay می دانند و عده ای هم معتقدند که این موتور بهترین موتور رندر می باشد.
این موتور رندر از قدرتمندترین موتورهای رندر است که رندر واقعی از خصوصیات آن به حساب می آید. این موتور رندر آنقدر واقعی رندر می گیرد که در برخی موارد حتی نمی توان فرق بین رندر و تصویر واقعی را تشخیص داد. موتور رندر ماکسول عمل رندرینگ را در محیط خود انجام میدهد و اگر پلاگین مربوطه را نیز نصب کرده باشید نتیجه عمل را می توانید در مایا مشاهده کنید. تمام آبجکت ها پس از ایجاد باید به محیط ماکسول وارد شده و سپس رندرینگ انجام شود. حتما میگویید کار سختی خواهد شد، اما نگران نباشید پلاگین مربوطه را نصب می کنید و بعد از آماده شدن کارتان با زدن دکمه رندر کار رندرگیری به طور خودکار در ماکسول شروع شده و نتیجه در مایا نشان داده میشود.

 

قابلیت های کلیدی نرم افزار NextLimit Maxwell Render:
– اصلاح فیزیکی
– قابلیت بسیار جالب Maxwell Fire که رندرینگ کار به صورت تعاملی با سرعت بسیار زیادی انجام میپذیرد
– پشتبانی از نورپردازی چندگانه در رندرینگ تعاملی
– سیستم فیزیکی آسمانی پیشرفته
– سیستم محیطی HDR/MXI
– سیستم پیشرفته illumination
– قابلیت ادامه رندر از هر نقطه دلخواه
– استفاده از تکنولوژی های ThinSSS، Fresnel simulation، anisotropy در متریال دهی
– ارائه پلاگین برای نرم افزار های مختلف مانند cinema 4d، formz، rhino، sketchUp، SolidWork، lightwave، maya، xsi، aftereffect
– و …

تاریخ انتشار :

جعبه دانلود

لینک های دانلود

رمز عبور فایلmelidl.com
رمز فایل قدیمیwww.melidownload.com

اطلاعات دانلود

  • حجم: 564 مگابایت | 945 مگابایت

راهنمای فایل

با استفاده از محتویات پوشه Crack نرم افزار را فعال کنید.