WINDOWS

دانلود ABACOM LochMaster 4.0 – نرم افزار طراحی، آزمایش و مستندسازی مدارهای الکترونیکی

دانلود ABACOM LochMaster 4.0 – نرم افزار طراحی، آزمایش و مستندسازی مدارهای الکترونیکی

دانلود ABACOM LochMaster 4.0 – نرم افزار طراحی، آزمایش و مستندسازی مدارهای الکترونیکی

ABACOM LochMaster 4.0 ابزاری منحصر به فرد برای اجرای پروژه های مدار الکترونیک روی تخته های مدار است. این نرم افزارهمه ابزارهای لازم برای طراحی، مستند سازی و تست مدارها را در اختیار شما قرار می دهد و به شما این امکان را می دهد تا به راحتی و در کمتر از چند دقیقه با انتخاب قطعات موردنیاز خود از مجموعه قطعات موجود در بانک قطعه نرم افزار، مدار خود را کامل و آن را آزمایش کنید.
نمایش همزمان دو طرف تخته مدار با قابلیت ویرایش آنها، قابلیت انتخاب از میان انواع مختلفی از مدارها با شبکه بندی های متفاوت، پشتیبانی از امکاناتی همچون سیم کشی، لحیم کاری، نصب قطعات روی صفحه مدار برای واقعی تر شدن عملیات پیاده سازی، چاپ فهرست قطعات و مستندات مربوط به مدارها از جمله مهم ترین امکانات این نرم افزار به شمار می رود.
تخته مدارها یکی از پرکاربردترین قطعات برای نمونه سازی مدارهای الکترونیک به شمار می رود. علاقه مندان به ساخت مدارهای الکترونیک می توانند به کمک این تخته ها ابتدا مدار خود را به شکلی ساده طراحی و پیاده سازی کنند و پس از آزمایش آن در صورتی که مدار دارای عملکرد موفقی بود، آن را روی مدارهای چاپی یا دیگر صفحات اجرا کنند.
کاربران بسیاری وجود دارند که به کار با این مدارها علاقه دارند، اما امکان خرید تخته مدار و انواع لوازم موردنیاز برای ایجاد یک مدار الکترونیک برایشان مقدور نیست. مقاومت ها، آی سی ها، منبع تغذیه، دیودها، خازن ها و … از جمله لوازم موردنیاز برای انجام چنین کاری به شمار می رود. این نرم افزار شما را قادر می کند به طور مجازی با استفاده از یک تخته مدار الکترونیک، مدارهای دلخواه خود را طراحی و آنها را روی تخته مدارتان پیاده کنید. در نهایت نیز این امکان به شما داده می شود تا با شبیه سازی عملکرد مدار ایجاد شده، آن را مورد آزمایش و بررسی قرار دهید. همچنین در صورت موفقیت آمیز بودن نتیجه کار می توانید مستندات مربوط به مدار ایجاد شده را همراه با تمامی قطعات به کار رفته در آن ذخیره کرده و طبق آن نسبت به پیاده سازی مدار واقعی اقدام کنید.

 

قابلیت ها کلیدی نرم افزار ABACOM LochMaster:
– اجرای پروژه های مدار الکترونیک روی تخته های مدار
– دارای ابزارهای طراحی، مستند سازی و تست مدارها
– تکمیل و آزمایش مدارها با انتخاب مدارهای مورد نیاز خود از مجموعه قطعات موجود در بانک قطعه نرم افزار
– نمایش همزمان دو طرف تخته مدار با قابلیت ویرایش آنها
– قابلیت انتخاب از میان انواع مختلفی از مدارها با شبکه بندی های متفاوت
– پشتیبانی از امکاناتی همچون سیم کشی، لحیم کاری، نصب قطعات روی صفحه مدار برای واقعی تر شدن عملیات پیاده سازی
– چاپ فهرست قطعات و مستندات مربوط به مدارها
– آزمایش و بررسی مدار با شبیه سازی عملکرد آن
– پشتیبانی از نسخه های مختلف ویندوز
– و …

 

تاریخ انتشار :

جعبه دانلود

لینک های دانلود

رمز عبور فایلmelidl.com
رمز فایل قدیمیwww.melidownload.com

اطلاعات دانلود

  • حجم: 4.5 مگابایت