دانلود IDM UltraSentry 13.00.0.21 – نرم افزار پاکسازی فایل های موقت سیستمی

دانلود IDM UltraSentry 13.00.0.21 – نرم افزار پاکسازی فایل های موقت سیستمی

دانلود IDM UltraSentry 13.00.0.21 – نرم افزار پاکسازی فایل های موقت سیستمی

IDM UltraSentry Pro نرم افزاری بسیار پیشرفته برای پاکسازی رجیستری، پاکسازی کامل و ایمن فایل های موقت سیستمی مانند کش ها و تاریجچه ها و مدیریت فایل های موجود در هارد دیسک است که در آن امکاناتی نظیر پاکسازی فایل های موقت سیستمی مانند کوکی ها، پیکربندی پروفایل های خاص یا امنیتی برای محافظت از فایل ها و پوشه های ذخیره شده، تنظیم زمانی برای اجرای برنامه ها و یا حتی برنامه ریزی سیستم برای انجام اقدامی (اجرای برنامه ای) بر اساس رخ دادن رویدادی مشخص، برای کاربران فراهم شده است.
با این برنامه شما می توانید به راحتی و با چند کلیک کلیه حافظه های موقت (temp) برنامه ها و سیستم و ردپاها (track) فایل های اضافی جامانده از نرم افزارها و یا به انتخاب شما فایل هایی که می خواهید طوری پاک شوند که غیر قابل بازگشت باشند را از روی سیستم پاک کنید. می توان گفت UltraSentry برای شما مرورگری مانند Windows Explorer فراهم می کند تا بتوانید فایل های ذخیره شده خود را به طور کامل مشاهده و مدیریت نمایید، به راحتی حذف کنید و یا برای جلوگیری از دسترسی های غیر مجاز تنظیمات امنیتی بروی آن ها اعمال کنید. توسط  این نرم افزار می توانید به راحتی تاریخچه مرورگر، ورودی های رجیستری، فایل swap و فضای آزاد دیسک را مشاهده کنید.

 

قابلیت های کلیدی نرم افزار UltraSentry:
– تمیز کردن فایل های موقت سیستم (System Temporary Files)
– مشاهده فایل هایی که اخیراً استفاده شده
– مدیریت  پوشه های شخصی تصاویر و موسیقی
– مشاهده تاریخچه مرورگر اینترنت
– مدیریت بر کوکی ها
– پاکسازی رجیستری
– نمایش فضای خالی هارد دیسک
– حفاظت از اطلاعات
– تعیین سطوح امنیتی
– محافظت به وسیله پسورد
– امکان زمانبندی برای انجام خودکار دستورات داده شده
– و …

 

راهنمای نصب:
1- نرم افزار را نصب کنید.
2- از پوشه ی کرک فایل Disable Activation.bat را اجرا کنید.
2- از پوشه ی Keygen فایل Keygen.exe را اجرا کنید.
3- نرم افزار را اجرا کرده و در پنجره ی باز شده بر روی دکمه Register کلیک کنید و در پنجره License باز شده برای ID و Password درخواستی هر عدد دلخواهی را وارد کرده و بر روی دکمه Activate کلیک کنید و در پنجره باز شده بعدی بر روی دکمه Offline-activation کلیک کنید، User Code1 و User Code 2 دریافتی را در Keygen وارد کنید، سپس Authorization Code 1 و Authorization Code 2 دریافتی از Keygen را در پنجره نرم افزار وارد کرده و نرم افزار را فعال نمایید.

 

تاریخ انتشار :

جعبه دانلود

لینک های دانلود

رمز عبور فایلmelidl.com
رمز فایل قدیمیwww.melidownload.com

اطلاعات دانلود

  • 17.28 مگابایت