دانلود نرم افزار موبایل تریدینگ (همراه بورس آنلاین)

دانلود نرم افزار موبایل تریدینگ (همراه بورس آنلاین)

 

 

خرید و فروش سهام از طریق موبایل بوسیله نرم افزار موبایل تریدینگ (همراه بورس آنلاین) هم اکنون براحتی انجام می گیرد. موبایل تریدینگ اولین و تنها نرم افزار ایرانی برای انجام معاملات بورسی است که کار طراحی، ساخت، و پیاده سازی آن تماما در داخل و توسط برنامه نویسان ایرانی در شرکت صفریک ایده همراه صورت گرفته است. این نرم افزار به کاربر اجازه می دهد بدون نیاز به مراجعه به کارگزاری و یا حتی مراجعه به سایت کارگزاری به انجام معاملات بورسی تنها از طریق تلفن همراه خود بپردازد.


سامانه “همراه بورس آنلاین” توسط تکنولوژی جاوا (J2ME) پیاده سازی گردیده است و قابل نصب بر روی اکثر گوشی های موجود در بازار که از بستر جاوا پشتیبانی می کنند می باشد.
نحوه جابجائی داده ها بین این سامانه و سرور مرکزی از طریق تکنولوژی Socket Connection و بستر GPRS امکانپذیر است که در عین سریع بودن از امنیت بالائی نیز برخوردار است.
از دیگر قابلیت های نرم افزار تطبیق آن با استاندارد های مختلف صفحه نمایش ، بدون کاهش کیفیت و کوچک شدن اندازه نرم افزار می باشد.

قابلیت های کلیدی نرم افزار موبایل تریدینگ:
– خرید و فروش آنلاین سهم
– نمایش لیست سفارشات
– نمایش لیست معاملات انجام شده
– نمایش حساب کاربر
– اطلاعات بازار : شاخص ها، حجم معاملات
– دیده بان :قیمت اخرین معامله، حجم معاملات، درصد تغییر
– برترینهای بازار: بیشترین کاهش و افزایش
– نمایش پیامهای ناظر بازار
– صف خرید و فروش

پرسش و پاسخ و طرح سوالات درباره نرم افزار را می توانید در اینجا مطرح کنید.

نکته: این نرم افزار در حال حاضر توسط مشتریان کارگزاری مفید قابل استفاده است. سایر کارگزاری ها برای راه اندازی این نرم افزار برای سرمایه گزاران خود می توانند با شرکت سازنده تماس بگیرند.

تاریخ انتشار :

جعبه دانلود

لینک های دانلود

رمز عبور فایلmelidl.com
رمز فایل قدیمیwww.melidownload.com

اطلاعات دانلود

  • 782 کیلوبایت